NC2D-JP-DC12V
MFR.Part #
NC2D-JP-DC12V
JLCPCB Part #
C1563626
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+70℃ 10ms 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 250V@AC 5A AgNi 插件,25.4x25.4mm Power Relays ROHS