LKQ1AF-12V-TV-8
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
LKQ1AF-12V-TV-8
JLCPCB Part #
C1563787
Package
Plugin,11x24mm
Description
-40℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12V 15ms 277V@AC 5ms 8A AgSnO2 插件,11x24mm Power Relays ROHS