JW2SN-DC12V
MFR.Part #
JW2SN-DC12V
JLCPCB Part #
C141974
Package
DIP,28.6x12.8mm
Description
-40℃~+60℃ 100mΩ 12V 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 270Ω 30V@DC、250V@AC 530mW 5A 5A@30VDC、5A@250VAC 5ms AgNi DIP,28.6x12.8mm Power Relays ROHS