JW2HN-DC12V
MFR.Part #
JW2HN-DC12V
JLCPCB Part #
C7291928
Package
Plugin
Description
-40℃~+60℃ 12V 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 30V@DC、250V@AC 5A 5ms AgNi 插件 Power Relays ROHS