JW1SN-B-DC48V
MFR.Part #
JW1SN-B-DC48V
JLCPCB Part #
C5744224
Package
Plugin
Description
-40℃~+60℃ 15ms 30V@DC、250V@AC 48V 5A 5ms AgNi One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Plugin Power Relays ROHS