JW1HN-DC48V
MFR.Part #
JW1HN-DC48V
JLCPCB Part #
C1015421
Package
Plugin,12.8x28.6mm
Description
-40℃~+60℃ 15ms 30V@DC、250V@AC 48V 5A 5ms AgNi One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件,12.8x28.6mm Power Relays ROHS