JW1HN-DC12V
MFR.Part #
JW1HN-DC12V
JLCPCB Part #
C6281647
Package
Plugin
Description
-40℃~+60℃ 12V 15ms 30V@DC、250V@AC 5A 5ms AgNi One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Plugin Power Relays ROHS