JW1FHN-B-DC24V
MFR.Part #
JW1FHN-B-DC24V
JLCPCB Part #
C1015402
Package
Plugin,12.8x28.6mm
Description
-40℃~+60℃ 10A 15ms 24V 30V@DC、250V@AC 5ms AgNi One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件,12.8x28.6mm Power Relays ROHS