JVN1A-12V-F
MFR.Part #
JVN1A-12V-F
JLCPCB Part #
C6578882
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12V 12ms 16A 30V@DC、277V@AC 5ms AgSnO2 插件 Power Relays ROHS