JTV1S-TMP-12V
MFR.Part #
JTV1S-TMP-12V
JLCPCB Part #
C1564438
Package
Plugin,27.4x32.2mm
Description
-55℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 12V 15ms 20A 277V@AC AgSnO2 插件,27.4x32.2mm Power Relays ROHS