JTV1AS-PA-48V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
JTV1AS-PA-48V
JLCPCB Part #
C1563775
Package
Plugin,26.9x31.9mm
Description
-55℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 15ms 20A 277V@AC 48V AgSnO2 插件,26.9x31.9mm Power Relays ROHS