JTN1S-TMP-F-DC24V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
JTN1S-TMP-F-DC24V
JLCPCB Part #
C6578849
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 10ms 20A 20ms 24V 277V@AC AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件 Power Relays ROHS