JTN1S-TMP-F-DC15V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
JTN1S-TMP-F-DC15V
JLCPCB Part #
C1564248
Package
Plugin,26.9x31.9mm
Description
-55℃~+85℃ 10ms 15V 20A 20ms 277V@AC AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件,26.9x31.9mm Power Relays ROHS