JTN1AS-PA-F-DC24V
MFR.Part #
JTN1AS-PA-F-DC24V
JLCPCB Part #
C1524539
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 20A@277VAC 20ms 24V 277V@AC 30A 50mΩ 720Ω 800mW AgSnO2 插件 Power Relays ROHS