JTN1AS-PA-F-DC18V
MFR.Part #
JTN1AS-PA-F-DC18V
JLCPCB Part #
C1564444
Package
Plugin,26.9x31.9mm
Description
-55℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 18V 20ms 277V@AC 30A AgSnO2 插件,26.9x31.9mm Power Relays ROHS