HE1AN-S-DC24V
MFR.Part #
HE1AN-S-DC24V
Description
-50℃~+55℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 24V 30A 30V@DC、277V@AC 30ms AgSnO2 - Power Relays ROHS