HE1AN-P-DC48V
MFR.Part #
HE1AN-P-DC48V
JLCPCB Part #
C6631263
Package
Plugin
Description
-50℃~+55℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 30A 30V@DC、277V@AC 30ms 48V AgSnO2 Plugin Power Relays ROHS