EZPV80356MTT
MFR.Part #
EZPV80356MTT
JLCPCB Part #
C2916686
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 35uF 800V 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS