EZP-V80186LTU
MFR.Part #
EZP-V80186LTU
JLCPCB Part #
C3786981
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 18uF 800V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS