EZP-V80126LTU
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EZP-V80126LTU
JLCPCB Part #
C3802729
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12uF 800V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS