EZPV60756MTB
MFR.Part #
EZPV60756MTB
JLCPCB Part #
C2916782
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 600V 75uF 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS