EZPV60226MTT
MFR.Part #
EZPV60226MTT
JLCPCB Part #
C2916703
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 22uF 600V 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS