EZP-V60106LTB
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EZP-V60106LTB
JLCPCB Part #
C3787051
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 600V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS