EZPV1B475LTB
MFR.Part #
EZPV1B475LTB
JLCPCB Part #
C2916733
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1kV 4.7uF 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS