EZPV1B306MTT
MFR.Part #
EZPV1B306MTT
JLCPCB Part #
C2916671
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1kV 30uF 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS