EZPV1B126MTT
MFR.Part #
EZPV1B126MTT
JLCPCB Part #
C2916666
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1kV 12uF 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS