EZPV1B106MTT
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EZPV1B106MTT
JLCPCB Part #
C2916665
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1kV 10uF 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS