EZP-Q60705MTD
MFR.Part #
EZP-Q60705MTD
JLCPCB Part #
C20028777
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 600V 7uF ±10% Plugin,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS