EZP-Q60475MTE
MFR.Part #
EZP-Q60475MTE
JLCPCB Part #
C20028775
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 4.7uF 600V ±10% Plugin,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS