EZP-Q60475MTA
MFR.Part #
EZP-Q60475MTA
JLCPCB Part #
C3808864
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+85℃ 4.7uF 600V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS