EZP-Q60155LTD
MFR.Part #
EZP-Q60155LTD
JLCPCB Part #
C20028771
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5uF 600V ±10% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS