EZP-Q60126MTD
MFR.Part #
EZP-Q60126MTD
JLCPCB Part #
C20028770
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12uF 600V ±10% Plugin,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS