EZP-Q60106MTA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EZP-Q60106MTA
JLCPCB Part #
C3781002
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10uF 600V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS