EZP-Q60105LTA
MFR.Part #
EZP-Q60105LTA
JLCPCB Part #
C3784077
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1uF 600V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS