EZP-Q38605LTA
MFR.Part #
EZP-Q38605LTA
JLCPCB Part #
C3783768
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+85℃ 380V 6uF ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS