EZP-Q38555LTA
MFR.Part #
EZP-Q38555LTA
JLCPCB Part #
C3785467
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+85℃ 380V 5.5uF ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS