EZP-Q38305LTA
MFR.Part #
EZP-Q38305LTA
JLCPCB Part #
C3791198
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+85℃ 380V 3uF ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS