EZP-Q38255LTB
MFR.Part #
EZP-Q38255LTB
JLCPCB Part #
C3798671
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+85℃ 2.5uF 380V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS