EZP-Q38206MTA
MFR.Part #
EZP-Q38206MTA
JLCPCB Part #
C3790345
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+85℃ 20uF 380V ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS