EZP-Q38156MTC
MFR.Part #
EZP-Q38156MTC
JLCPCB Part #
C3809318
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+85℃ 15uF 380V ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS