EZP-Q38116LTA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EZP-Q38116LTA
JLCPCB Part #
C3788464
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+85℃ 11uF 380V ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS