EZP-Q33605LTA
MFR.Part #
EZP-Q33605LTA
JLCPCB Part #
C3792555
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+85℃ 330V 6uF ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS