EZP-Q33405LTA
MFR.Part #
EZP-Q33405LTA
JLCPCB Part #
C3787395
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+85℃ 330V 4uF ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS