EZP-Q33226MTA
MFR.Part #
EZP-Q33226MTA
JLCPCB Part #
C3801452
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+85℃ 22uF 330V ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS