EZP-Q33206LTB
MFR.Part #
EZP-Q33206LTB
JLCPCB Part #
C3805875
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+85℃ 20uF 330V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS