EZP-Q33186MTA
MFR.Part #
EZP-Q33186MTA
JLCPCB Part #
C3792394
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+85℃ 18uF 330V ±5% Plugin,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS