EZP-Q33106LTB
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EZP-Q33106LTB
JLCPCB Part #
C3794175
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10uF 330V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS