EZP-Q25226LTA
MFR.Part #
EZP-Q25226LTA
JLCPCB Part #
C3785919
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+85℃ 22uF 250V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS