EZP-Q25126LTA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EZP-Q25126LTA
JLCPCB Part #
C3804406
Package
Plugin,P=45.6mm
Description
-40℃~+85℃ 12uF 250V ±10% 插件,P=45.6mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS