EZP-E80356MTA
MFR.Part #
EZP-E80356MTA
JLCPCB Part #
C3807580
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+85℃ 35uF 800V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS